vartabi

Vartabi'de Yapabileceklerini Keşfet!

Nasıl Üye Olabilirim?

Vartabi, Giriş Yap - Üye Ol seçeneğinde yer alan Adı, Soyadı, Mail Adresi, Telefon Bilgilerini doldurduktan ve KVKK Metni onayladıktan sonra üye olabilirsiz. Üye olmanız halinde satın aldığınız siparişleri, listenizi takip edebilirsiniz.

Nasıl Liste Oluşturabilirim?

Vartabi, Liste Oluştur alanında yer alan, Liste Başlığı, Profil Resmi, Liste Arka Plan Rengi, Liste Başlangıç ve Bitiş Tarihi bilgilerini girerek listenize ürünler ekleyerek listenizi oluşturabilirsiniz.

Nasıl Listemi Paylaşabilirim?

Oluşturmuş olduğunuz listenizde yer alan Listemi Paylaş seçeneği ile Sosyal Medya Platformlarından listenizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz listemi herkes görsün butonundan listenizi Vartabi Ana sayfa ’da paylaşabilirsiniz.

Listemi Paylaştım Şimdi Ne Olacak?

Listenizi paylaştığınız kişiler, listenizdeki ürünlere katkıda bulunabilir ya da satın alabilirler. Listenizde ürün tutarı tamamlanan ürünleri satın al seçeneği ile ürünü siparişe çevirebilirsiniz. Siparişe dönen ürünler satıcı tarafından belirlenen teslimat süresine göre siparişiniz kargoya teslim edilir.

Bireysel Alışverişte İademi Nasıl Yaparım?

Siparişinizi teslim aldıktan sonra size gelen mail üzerinden iade et butonuna basarak iade kodu tanımlanır, iade kodunuzla birlikte kargo şubesine gidip iade sürecinizi başlatabilirsiniz. Kargonuz tarafımıza ulaştığında bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde hesabınıza ücret iadesi sağlanır.

Listedeki Tamamlanan Ürünlerin İade Süreci Nasıl Olur?

Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade etmek istediğinizde size gelen mail üzerinden iade et butonuna basarak iade kodu tanımlanır, iade kodunuzla birlikte kargo şubesine gidip iade sürecinizi başlatabilirsiniz. Kargonuz tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde liste sahibinin üyelik hesabına iade ettiği ürünün ücreti kadar bakiye tanımlanır. Liste sahibi hesabındaki bakiyesini 30 iş günü içinde kullanabilir.

Listemdeki Ürünün Ücreti Tamamlandığında Ürün Stokta Kalmazsa Ne Olur?

Liste sahibinin üyelik hesabına ürün tutarı kadar bakiye tanımlanır ve Vartabi üzerinden satın almak istediği herhangi bir üründe kuponu kullanabilir.

Siparişim Ne Zaman Gelir?

Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kargo takip numaranız ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Ürün veya Siparişim ile İlgili Talep ve Sorularımı Nasıl İletebilirim?

0216 388 68 68 numaralı telefondan veya info@vartabi.com ‘dan bizlere ulaşarak talep ve sorularınızı iletebilirsiniz.