vartabi

Sıkça Sorulan Sorular


Vartabi listesi nedir?

Doğum günü yaklaşan, bebek bekleyen anne baba adayının ya da nişanlı bir çiftin düğün hazırlıklarında en çok istedikleri hediyelerin yakınları ile paylaşabilmek ve doğru hediyeleri alabilmelerini sağlayan liste modelidir. Vartabi‘de listenizi oluşturarak sevdikleriniz Düğün & Nikâh, Baby Shower, Doğum Günü, Özel Günler veya Kutlamalarınıza katılsalar da katılmasalar da, seçtiğiniz hediyelere destek olarak mutlu olmanızı sağlayacaktır.

En yakın arkadaşım için liste oluşturabilir miyim?

Onların en özel gününde beğenebileceği ürünleri listenizde bir araya getirerek sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bu mutlu gününde sizin ve sevdiklerinin desteği ile en doğru hediyeleri alabilirsiniz.

Katkıda bulun modeli nedir?

Listenizde bulunan her bir ürüne birden fazla kişinin katkıda bulunmasıdır. Örnek verirsek; Listenizde arkadaşınızın düğünü için takı seçersiniz. Bu takı maliyetini listenizi paylaştığınız kişiler tarafından toplam tutar üzerinden diledikleri tutarda desteğini sağlamaktır. Seçilen hediye toplam fiyatı kadar katkıda bulunulduğunda bu ürün satıcı tarafından kargoya verilir.

Listemdeki ürünün tutarı tamamlanmazsa ne olur?

Listesindeki ürünlere yeterli katkıda bulunulmaması durumunda kalan tutarı liste sahibi tamamlamak istemezse katkıda bulunan toplam tutarı kadar profillerine bakiye olarak tanımlanır, liste sahibi profilindeki bakiye tutarı kadar farklı bir ürün seçerek satın alabilmesi sağlanır.