vartabi

welcomein Mini Baharat Kahve Öğütücü Elektrikli Parçalama Makinesi Taşınabilir Kuru Tahıl Değirmeni Öğütücü

749,90 TL
Renk :
Listeme Ekle
Tahmini Kargoya Teslim : 3 iş günü içerisinde
14 Gün Ücretsiz İade
Satıcı Marvelous
10
Soru&Cevap(24)
Ürün Açıklaması
  • 14 gün içinde ücretsiz iade.
  • Bu ürün Marvelous mağazası tarafından gönderilecektir
  • Stüdyo çekimlerinde renkler ışık farklılığından dolayı değişiklik gösterebilir.

  • Çok İşlevli Öğütücü Makinesi: Bu küçük baharat öğütücü, yalnızca tahılları öğütmek için değil, aynı zamanda İtalyan baharatları, türk baharatı, hint baharatı, çeşni, otlar, tohumlar, baharatlar, kök, hint mercimeği, tuz vb. öğütmek için de kullanılır. Not: bu öğütücü yalnızca uygundur kuru ve katı gıda maddelerinin öğütülmesi için.

  • Şeffaf Kapakla Donatılmıştır: Şeffaf kapak sayesinde, kaba veya ince toz elde etmek için öğütme işlemini gözlemleyebilirsiniz. Öğütme Kapasitesi: bir defada yaklaşık 50g-100g. Farklı öğütme süreleri toz inceliğini farklı kılar. NOT: Öğütme sırasında gördüğünüz duman benzeri parçacıklar aslında ince tozdur, Duman Değildir.

Verimli ve Dayanıklı: Yüksek kaliteli bıçakla donatılmış bu kahve çekirdeği değirmeni, öğütme hızı hızlı ve eşittir. İyi mekanik özelliklere sahip, kahve çekirdeklerinin kabadan inceye değişimini birkaç saniye içinde kontrol edebilir. Elektrikli baharat öğütücü, döner tip, dikey tipten daha kullanışlıdır. Öğütücünün tamamını kaldırmadan tozu dökmek için gövdeyi sallayabilirsiniz. Öğütücü çalışırken sallamak, tozun daha düzgün ve daha ince olmasını sağlayabilir.

Kullanımı Kolay: Baharatlar için tek tuşla çalıştırılan mini öğütücü, sadece başlatmak için basın ve durdurmak için bırakın, titreşim yok, düşük gürültü, kullanımı çok kolay ve güvenli. Not: Motorun yüksek hızı nedeniyle taşlama makinesi bir miktar ısınacaktır. Motorun aşırı ısınmasını önlemek için her 10-15 saniyede bir kullanımdan sonra bir süre durdurulması tavsiye edilir. Motordan dolayı bir miktar yanık kokusu normaldir. koşma.

  • Büyük kapasiteli bir kahve değirmeni (300ml) ailelerin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Kapağını kapatın, düğmeye basın ve hoş kokulu ve lezzetli bir kahve elde etmek için ince ve güzel bir toz elde etmek üzere sürekli olarak öğütün.

Elektrikli kahve değirmeni, yiyecekleri yalnızca birkaç saniye içinde kapsamlı ve ince bir şekilde öğütebilen dört bıçağa sahiptir. Zamandan tasarruf edin ve kolayca taze kahve tozu alın.

Ürün Kodu : 9782-87998898995646
Ürün Yorumları & Değerlendirme (0)
Çok Güzel (0)
Güzel (0)
Fena Değil (0)
İdare Eder (0)
Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı. İlk yorumu yazmak ister misin?

Yorum Yaz
İlginizi Çekebilecek Ürünler