vartabi

EmAyCenter Zk-4kx Dc Dc Buck Boost Dönüştürücü Cc Cv 0.5-30v 4a Güç Modülü Ayarlanabilir Regüle

891,74 TL
Listeme Ekle
Tahmini Kargoya Teslim : 3 iş günü içerisinde
14 Gün Ücretsiz İade
Satıcı EmAyCenter
10
Soru&Cevap(24)
Ürün Açıklaması
  • 14 gün içinde ücretsiz iade.
  • Bu ürün EmAyCenter mağazası tarafından gönderilecektir
  • Stüdyo çekimlerinde renkler ışık farklılığından dolayı değişiklik gösterebilir.

ZK-4KX DC DC Buck Boost dönüştürücü CC CV 0.5-30V 4A güç modülü ayarlanabilir regüle

1.1 LCD giriş/çıkış voltajı, çıkış akımı/çıkış gücü/çıkış kapasitesi/çıkış süresini görüntüleyebilir;
1.2. CNC ayarı, doğru ve hızlı, artırabilir ve düşük voltaj, çıkış voltajı 0.5-30v irade ayarlanabilir, limit akımı 0-4a irade ayarlanabilir;
1.3. Anti-ters bağlantı koruma giriş ucu, hangi değil yanık;
1.4. Çıkış ucunda anti-ters sulama, pili şarj etmek için ek anti-ters sulama diyoduna gerek yoktur;
1.5. Modül varsayılan olarak açmak/kapatmak için ayarlanabilir;
1.6. Çoklu yazılım koruma mekanizmaları mevcuttur ve koruma eşiği ayarlanabilir. Modülün çalışma parametreleri koruma eşiğini aştığında, çıkış otomatik olarak kapatılacaktır.
1.6. Çıkış dalgalanması küçüktür ve PI filtresi mevcuttur;
1.8. Radyatör kanatlarını kalınlaştırmak.

2. Ürün parametreleri
Giriş voltajı: 5.0-30v
Çıkış voltajı: 0.5-30v
Çıkış akımı: uzun bir süre için 3a'da istikrarlı bir şekilde çalışabilir ve gelişmiş ısı dağılımı altında 4a'ya ulaşabilir
Çıkış gücü: doğal ısı dağılımı 35W, ısı dağılımı 50W güçlendirmek
Gerilim ekran çözünürlüğü: 0.01V
Akım ekran çözünürlüğü: 0.001A
Dönüşüm verimliliği: yaklaşık 88%

 
Yumuşak başlangıç: evet (yüksek güç ve yük modülü ile başladığınızda başarısız olabilir)
Koruma mekanizması:
Giriş anti-ters bağlantı;
Çıkış anti-ters sulama;
Giriş düşük voltaj koruması (4.8-30v ayarlanabilir, varsayılan 4.8v)
Çıkış aşırı gerilim koruması (0.5-31v ayarlanabilir, varsayılan 31V)
Çıkış aşırı akım koruması 0-4.1a (ayarlanabilir, varsayılan 4.1a)
Aşırı güç koruması (0-50w ayarlanabilir, varsayılan 50W)
Aşırı sıcaklık koruması (80-110Ayarlanabilir, varsayılan 110 ℃)
Zaman aşımı koruması (0-100h ayarlanabilir, varsayılan olarak kapalı)
Süper kapasite koruması (0-60ah ayarlanabilir, varsayılan olarak kapalı)
Çalışma frekansı: 180KHZ
 
Boyutlar: uzunluk * genişlik * yükseklik 79mm * 43mm * 26mm
Ağırlık: 92g (paket dahil)

 

Kullanım yöntemi
5.1. Ekran parametrelerini değiştir-normal arayüzde, ekranın altındaki ekranı değiştirmek için sw'ye basın ve ekran içeriğini akım A güç W kapasitesi Ah zaman h arasında değiştirin. Ekrandaki uplink ekranını değiştirmek ve çıkış voltajındaki giriş voltajı arasındaki ekran içeriğini değiştirmek için SW düğmesine uzun basın.
5.2. Çıkış voltajını ayarlayın-voltaj sabit akımının ayarını girmek için normal arayüzde U/I düğmesine basın. Çıkış voltajı değerinin belirli bir rakamının yanıp söndüğü görülebilir. Büyük ve minör ayarlamak için enkoder sola ve sağa döndürün. Hangi çıkış voltajının ayarlanacağını seçmek için döner kodlayıcıya kısa basın. Ayarladıktan sonra, normal arayüze dönmek için U/I düğmesine 2 kez basın. Veya 10s için işlemi durdurduktan sonra normal arayüze otomatik olarak geri dönün.
5.3. Sabit akım değerini ayarlayın (yani, modül tarafından çıktıya izin verilen maksimum akım değeri)-ayar voltajı sabit akım arayüzüne girmek için normal arayüzde U/I düğmesine basın. Ardından U/I düğmesine basın ve sabit akım değerini ayarlamak için geçiş yapın. Yanıp sönen ayar sabit akım değerinin bir kısmını görebilirsiniz. Majör ve minör ayarlamak için döner enkoder sola ve sağa döndürün. Sabit akım değerini ayarlamak için hangi biti seçmek için döner kodlayıcıya kısa basın. Ayarladıktan sonra, ayar voltajı sabit akım arayüzünden çıkmak ve normal arayüze dönmek için U/i'ye basın. Veya 10s için işlemi durdurduktan sonra normal arayüze otomatik olarak geri dönün.
5.4. Parametre ayar arayüzüne girmek için normal arayüzde varsayılan açma/kapama durumunu ayarlayın-uzun basın U/I. 'Açık' veya 'açık' gösterdiğini görebilirsiniz. 'Açık kapalı', güç açıkken çıkış varsayılan olarak kapatılır ve 'açık', güç açıkken çıkışın varsayılan olarak açık olduğu anlamına gelir. İki durumu değiştirmek için uzun basın döndürme kodlayıcı. Ayarladıktan sonra, normal arayüze dönmek için U/i'ye uzun basın.
5.5. Koruma parametrelerinin devlet ve eşiğe ayarlanması-normal arayüzde parametre ayar arayüzüne girmek için U/i'ye uzun basın. İstediğiniz koruma görünene kadar sw'ye basın. LUP-düşük gerilim koruma eşiği; OUP-aşırı gerilim koruma eşiği; OCP-aşırı akım koruma eşiği; OPP-over Güç koruma eşiği; OAP-ultra kapasiteli koruma eşiği; OHP zaman aşımı koruma eşiği; OTP-aşırı sıcaklık koruma eşiği. Koruma parametresini ayarlamak istediğiniz biti seçmek için kısa basın döndürme kodlayıcısı. Koruma parametrelerini açmak veya kapatmak için döner kodlayıcıya uzun basın (sadece zaman aşımı Koruma ve süper kapasite koruması açık/kapalı olarak ayarlanabilir ve diğer koruma parametreleri varsayılan olarak açılır.). Parametreleri daha büyük ve daha küçük hale getirmek için enkoder sola ve sağa döndürün. Ayarladıktan sonra, normal arayüze dönmek için U/i'ye uzun basın.
5.6. Kalibrasyon voltajı ve akımı-normal arayüz altında parametre ayar arayüzüne girmek için U/I düğmesine basın. CAL ile bir parametre arayüzü görünene kadar sw'ye basın. Sembol CAL + IN + V ile kalibrasyon giriş voltajı arayüzü; Sembol CAL + OUT + V ile kalibrasyon çıkış voltajı arayüzü; Kalibrasyon çıkış akımı arayüzü ile Sembol CAL + OUT + A. Parametrelerin boyutunu ayarlamak için enkoder sola ve sağa döndürün. Ayar tamamlandıktan sonra, ayarın tamamlandığını onaylamak için döner kodlayıcıya uzun basın ve parametre değeri artık yanıp sönmez. Normale dönmek için uzun basın U/I Arayüz.
Not: kalibrasyon doğruluğunu sağlamak için, kalibrasyon voltajı-12V üzerinde sadece başlatılabilir; Kalibrasyon akımı-kalibrasyon kalibrasyonu sadece akım 1A üzerinde olduğunda başlar.

Uyarılar
7.1. Modülün giriş ve çıkışı arasındaki kısa bağlantı yasaktır veya sabit akım fonksiyonu başarısız olur.
7.2. Lütfen güç kaynağının güç anının çıkış yükünün gerekli gücünü aştığından emin olun!
7.3. Ise modülü almak istiyor çıkışı ile tam yük, giriş gerilimi olmalı üzerinde 8V. Giriş voltajı 5V olduğunda, çıkış gücü yaklaşık 15W. Maksimum modül akım değeri 4A, 17V gibi maksimum çıkış gücüne tabidir, akım 2a'dan büyük olmamalıdır.
7.4. Bu modül 3A ve 35W üzerinde kullanıldığında, lütfen ısı dağılımını güçlendirin!
7.5. Modül varsayılan olarak yaklaşık 4.8v olan giriş düşük voltaj koruma fonksiyonuna sahiptir (ayarlanabilir), ve değer bu değerden daha düşük olduktan sonra çıkış otomatik olarak kesilecektir (modül portundaki voltajın düşük voltaj koruma eşiğinden daha düşük olduğunu unutmayın, Ve giriş akımı nispeten büyük olduğunda, giriş kablosundaki kısmi voltajı dikkate almayın).

 

Ürün Kodu : 2218-3650000125487
Ürün Yorumları & Değerlendirme (0)
Çok Güzel (0)
Güzel (0)
Fena Değil (0)
İdare Eder (0)
Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı. İlk yorumu yazmak ister misin?

Yorum Yaz
İlginizi Çekebilecek Ürünler